reference

Co o mně říkají mé klientky. 

Děkuji Vám mnohokrát za vše. Hned je pro nás s Anetkou svět veselejší :-)

Dana B., Benešov

Dobrý den, Zuzko, mnohokrát Vám děkuji za pomoc a za zklidnění, když jsem se vrátila se synem do porodnice. Pomohla jste mi a ujistila mě... vše pak šlo lépe a s klidem! Děkuji i za ochotu a rychlost domluvy!

Nikol Ch., Uhříněves

Zuzce jsem volala po necelém týdnu, kdy jsem byla propuštěna z porodnice, zoufalá, protože jsem měla z kojení velmi popraskané bradavky a každého dalšího kojení jsem se děsila! Zuzka k nám přijela hned druhý den a ukázala mi "jak na to". Přiložení od Zuzky bylo naprosto bezbolestné! Ukázala mi dvě techniky a protože žádný učený z nebe nespadl, tak jsem trénovala a trénovala... Po několika dnech jsem byla šťastná, protože se mi prsa zahojila, žádná nová zranění jsem si nepřivodila a už jsem se dalšího kojení nebála! Manžel byl z práce Zuzky také nadšený, ukázala nám, jak malého správně nosit a manžel si teď nosí malého "na tygříka" a je moc spokojený :-) Zuzko, děkujeme moc!

Žaneta B., Nupaky

Zuzi, chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat, že jste si udělala čas a přijela. Jste velice příjemná a sympatická a já jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala Vás kontaktovat. Nejdříve jsem myslela, že to zvládnu sama, teď vím, že bez Vašich cenných rad a zkušeností bych to nezvládla. Musím přiznat, že hned první kojení po Vašem odjezdu byl boj, chyběly mi Vaše ruce. Jarouška moje štelování rozčílilo natolik, že jsem musela použít klobouček. Na další kojení jsem sebe i malého pečlivěji připravila, třikrát se zhluboka nadechla a povedlo se. Trvá nám to déle, ale jsem si jistá, že to nebude dlouho trvat a přisátí bude jedna dvě :-) Poradila jste nám i jak správněji držet a zvedat miminko, kvůli hlavičce a taky jste si všimla mého bříška a upozornila na možnou diastázu. Díky Vám tento problém s větším bříškem můžu řešit. Díky.

Hanka Š., Benešov

Milá Zuzko, děkuji za Vaší příjemnou návštěvu. Byla jsem moc ráda, že jste přijela tak brzy po tom co jsem Vám zavolala. Když jsem se s Filípkem vrátila z porodnice, nebyla jsem si jistá, jestli zvládnu kojení, nevěděla jsem jestli je dostatečně najedený. Trošku na nás s odchodem z porodnice pospíchali a ještě ten den ráno to vypadalo, že nepřibírá a museli ho přikrmovat a tak jsem šla domů s obavami. Vaše návštěva mi velmi pomohla, hodina a půl utekla strašně moc rychle a já se dozvěděla, že je při kojení vše v pořádku, také jak správně s Filípkem manipulovat, ptala jsem se co jíst a na spoustu dalších rad a postřehů. Moc mi pomohlo, že jste mi po tu dobu co jste u mě byla naslouchala a když jste odešla cítila jsem se jistější. Od té doby všechno doma zvládáme, myslím si, že snad dobře. Ještě jednou moc děkuji, všechno je lehčí s pocitem, že je tu někdo na koho se mohu obrátit v případě, že bych si nevěděla rady.

Klára P., Praha Barandov

Milá Zuzko. oslovili jsme Vás v šestinedělí po narození našeho prvního miminka, chlapečka. Pro mne i manžela to byla doba náročná fyzicky, zejména však psychicky a to i proto, že jsme se o chlapečka starali, a staráme, převážně my dva. Osobně jsem ztrácela sebedůvěru a často si připadala dosti bezradně, dokonce neschopně. Vnesla jste do našeho obydlí potřebný klid a jistotu v péči o miminko. Velmi nám pomohla praktická "ukázka", jak na mimi, které jste se zhostila s přirozeností Vám vlastní. Jindříška stále kojím, což je takové moje veliké vítězství. V plném kojení se blížíme k 6 měsícům - splněné přání. Velice Vám děkujeme za Váš vřelý přístup a čas, který jste nám věnovala. Přejeme Vám mnoho dalších spokojených rodičů. Se srdečnými pozdravy, Maryškovi

Lucie M., Praha

Děkuji Zuzce za to, že díky ní jsem objevila v kojení radost a ne starost. Když jsem přišla z porodnice, točil se kolotoč ohledně boje s přisátím s kloboučkem, následně odstříkáváním mléka po každém kojení, protože malá nedokázala vypít tolik, kolik by potřebovala a potom dokrmování přes prst injekční stříkačkou. Vydržela jsem to dva týdny, pak jsem zavolala Zuzce. Přijela, podpořila mě, upravila polohu při kojení, dala rady. Další týden jsme odbouraly kloboučky a za tři dny už dcerka dokázala pít sama bez jakýchkoliv "pomůcek".. Jsem jí za to vděčná, protože absolvovat pokaždé předchozí rituály bych popravdě asi dlouho nevydržela. A hlavně je to opravdu milý člověk, který se o Vás zajímá i poté, co už problém vyřešila. Děkujeme Ivet a Magdalénka :)

Iveta V., Přišimasy

My son and I are one of Zuzka’s breastfeeding success stories. She provided not only the knowledge about correct latch-on and latching tips (including some terrible cracked nipples that got healed in just a few days with her wonder treatment) but also the emotional support that new moms need so much. Thank you Zuzka for helping me with latch so many times, for assuring me that I was doing everything right, for talking me through it all and for telling me that I could do it. We couldn’t do it without your help!

Ramona D., Praha

Zuzku jsme požádali o pomoc druhý týden po porodu, protože jsem chtěla přestat kojit s kloboučky, se kterými nás propustili z porodnice. Nejen že nám pomohla přejít na kojení bez kloboučků, ale také mi byla velkou psychickou oporou a mohla jsem s ní konzultovat i další otázky týkající se kojení a péče o naše první miminko, kterých bylo v počátku šestinedělí hodně. Zuzku s radostí doporučím každému. Děkujeme Zuzko! :)

Magdalena M., Uhříněves

Zuzka je opravdu sympatická, ochotná a energická žena dula :). Umí naslouchat a poradit s jemností. Sama se zajímá o své klientky bez vyzvání což jsem od duly od začátku očekávala. Období po porodu je stav kdy potřebujeme opečovávat a ne vždy se nám tohoto luxusu dostává. Děkuji Zuzko, že jsi mě dokízala poradit a ujistit se, že se dokážu postarat o moje první mimčo. .) S poděkováním Martina Vašková

Martina V.

Získejte ebook zdarma

Ebook plný informací, které Vám pomohou plně kojit Vaše miminko od jeho prvních dnů. Dobrý začátek je pro dlouhodobé a bezproblémové kojení často rozhodující. Doporučení v ebooku Vám usnadní počátek kojení a pomůže Vám vyhnout se kojícím mýtům a problémům s kojením, které Vás mohou v prvních dnech kojení i později potkat. Získejte zdarma důležité informace, bez kterých se při kojení neobejdete.