reference

Co o mně říkají mé klientky. 

Milá Zuzko, moc Vám děkuji. Otevřela jste mi oči, podpořila mě a dala mi funkční rady, za které jsem moc ráda. Jste velmi empatická, prostě člověk na svém místě. Moje intuice při výběru mě opět nezklamala! Děkuji.

Jindřiška P., Strašnice

Dobrý den Zuzko, chtěla jsem Vám moc poděkovat za pomoc s mým Jonáškem, byla jste u nás na Vinohradech asi 2-3 týdny zpět. Byl ztuhlej a díky vám jsem vyhledala něco jako fyzioterapii - osteodynamiku. Srovnali mu týlní obratel a i pánev. Polštář, co jste mi doporučila je skvělej a Jonášek u prsa už nebrečí a kojim mnohem lépe, ale vse asi tim jak se uvolnil. Klubíčkuju, nosim, vanickuju a mam doma spokojené miminko. Děkuji za vase rady a pomoc, děláte skvělou práci!

Martina M., Vinohrady

Milá Zuzko, chci Vám moc poděkovat za Vaši pomoc a cenné rady - díky Vám kojím bez kloboučků (byť mi v porodnici tvrdili, že to v mém případě nepůjde) a rozkojila jsem se tak, že nemusím dokrmovat miminko umělým mlékem. Cením si Vaší vstřícnosti, rychlé domluvy, ochoty a také toho, že jste se o nás zajímala i po osobní návštěvě a byla připravená poradit přes e-mail či telefonicky. Přeji Vám další spokojené maminky-klientky a ještě jednou děkuji za vše!

Bára M., Strašnice

Dobrý den Zuzko, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za Vaši pomoc! Díky Vám se teď nedívám s obavou na hodinky, kdy bude další čas kojit, a naopak se na kojení těším! Níže zasílám referenci: Kontakt na laktační poradkyni Zuzku jsem našla náhodně na internetu a zavolala jsem ji bez předchozího doporučení. Prvním příjemným překvapením bylo, že si na mě našla čas ještě tentýž den. Díky její návštěvě se vyřešil náš problém s kojením a tím i moje obava, že dcerka dostatečně nepřibírá. Kojení už teď není nic, čeho bych se obávala, a to je veliká úleva. Zuzku doporučuju hlavně pro její pozitivní přístup a ochotu, se kterou vše jasně vysvětlila. Moc děkujeme za pomoc!

Saša P., Krč

Nejlepší dula jakou jsme mohli poznat! I vzhledem k velké vzdálenosti bydliště, která nás dělí, mě a našemu miminku Zuzka pomohla vždy velmi odborně, velmi ochotně a svědomitě. Dávala mi rady už když jsem byla těhotná, a moc mě vždy uklidnila. Po narození našeho syna jsem potřebovala spoustu rad ohledně vývoje miminka, kojení, příkrmů, atd. a vždy nám rychle a dobře poradila. Moc děkujeme Zuzce za profesionální a pečlivou péči o nás, ráda se na ni kdykoliv obrátím. Diana

Diana N.

Dobrý den, Zuzko, Ríšovi už jsou tři měsíce a stále jenom kojím. Je to úžasná úleva a hrozně to šetří čas. Hlavně už mu to jde hrozně rychle, takže jsme hned hotoví a den je delší. Takže moc díky za pomoc! Katka

Katka M., Praha

Thank you so much for your help. I really wish I´d called you much much sooner!:)

Loren G., Karlín

Milá Zuzko, moc děkuji za vaši pomoc s kojením s mými dvojčátky. Po návratu z porodnice s nedonošenými dvojčátky- chlapci jsem cítila bezmoc. Jeden z chlapečků pil celkem dobře, druhý skoro vůbec. Nejen, že jste mi upravila techniku kojení, ale zabývala jste se i tvarem a polohou mých prsou- bradavek a poradila polohu, aby byla pro kluky co nejjednodušší. Zároveň jste pozitivně zapůsobila i na mou psychiku a já se konečně uklidnila. Poskytla jste mi i řadu dalších informací, nejen ve spojení s kojením, za které jsem vděčná. Vřele vás mohu doporučit každé mamince, která potřebuje pomoc. Neboť mě čeká s chlapečky ještě hodně práce, určitě s Vámi zůstávám ve spojení a v případě potřeby vás znovu ráda vyhledám. Ještě jednou moc díky za vše!

Zita J., Kosoř

Měli jsme problém s tím, že naše holčička začala být po 6 neděli při kojení strašně nerovzní. Flusala bradavku a opět si ji nervozně brala, nevěděla jestli má sát nebo nemá a zároveň se rozčilovala a plakala a celá sebou házela. Chtěla jíst a nechtěla. Za dva dny jsem byla tak zoufalá, že jsem se rozhodla nechat si poradit, od laktační poradkyně. Zuzka byla jediná, která mi zvedla telefon hned a na víc si v nabitém programu byla ochotna udělat čas hned druhý den, což pro mě bylo moc důležité. Zkorigovala mi mou kojící polohu přímo u nás na gauči, opravila chyby, co rušili naši holčičku, ukázala nové polohy a hned od 1. dne je naše holčička Ája při krmení zase to zlatíčko, co jsem si odnesli z porodnice. Krásně se napapá a vůbec se nezlobí. Kromě toho mi Zuzka zodpověděla všechny mé dotazy, na které neznal odpověď ani náš pediatr (ačkoli je jinak opravdu šikovný) a udělila spoustu dalších rad. Byly to pro mě jedny z nejlépe vydaných peněž ever.

Iva H., Praha

Zuzku som si zavolala po dlhšom zvažovaní, keď som si myslela že to “nejak” všetko zvládnem sama a zlepší sa to. Po skončení šestinedelia som si uvedomila, že moja dcéra nedokáže zaspať inak ako na prse a vždy po preložení do postieľky sa zobudí. Celé dni som bola kontinuálne s ňou, lebo sama nevedela spať a plakala, kým zaspala trvalo to aj cez 2 hodiny a vždy len na krátku dobu. Boli sme unavené aj dcéra aj ja. Ja som nemala žiaden čas ani na seba ani na domácnosť. Som veľmi rada, že som sa nakoniec odhodlala k tomu zavolať si domov Zuzku,ktorá je milá a príjemná. Je ochotná a našla si čas aby sme problém vyriešily čo najskôr, čo v dnešnej dobe oceňujem. Vysvetlila a ukázala mi ako by to malo vyzerať a ako odučiť dcérku zaspávať na prse a nauciť ju spať v postieľke. Stále sa to učíme, ale nedá sa to porovnať s tým čo to bolo predtým. Je to dnes 3. deň a dcérka už spí takmer sama v postieľke bez mojej dopomoci. Som veľmi vďačná Zuzke za pomoc, čas a jej ochotu. Uvedomila som si, že je vždy lepšie zavolať si na pomoc niekoho, kto sa venuje svojej práci profesionálne a zároveň s láskou a ochotou tak ako to robí Zuzka. Ešte raz veľké ďakujem!

Martina P., Praha

Mila Zuzko. Radi bychom vám poděkovali za vasi konzultaci. Byly jsme jen dva dny z porodnice doma a ja trochu zapasila s technikou kojení a vubec s typickým problémem všech zmatenych prvomatek- budu mít dost mléka pro svou holcicku? Jsem vám vděčná, ze jste dorazila vicemene obratem. Vaš laskavy a milý přístup k nám i k malé Valerince byl tak zklidňující. Dnes po vic než dvou měsících si uvědomuji, ze nejcennější od vás pro mne bylo to uklidnění a ze je vlastně vše v poradku a taky to, ze se máme ridit citem a intuici. Od te doby to tak děláme a musím říci, ze 80% trabli se tím vyřeší. Naučila jste me kojit a zato jsem šťastná. Mala prospívá výborně a kojení se pro nas stalo krásným časem spojení a komunikace. Bude mi lito až to skončí. Také děkuji za doporučení na kojici polstar. To byl kup století:)) nebolí me zada. Doporučila jsem vás i svým kamarádkám a dle mých zpráv jsou moc spokojene. Děkuji i za vasi ochotu následných konzultaci po mailu a telefonu. Mějte se moc krasne a jeste jednou díky, at mate same spokojene maminky, kterým pomůžete. Petra a Valinka

Petra F., Borek

Získejte ebook zdarma

Ebook plný informací, které Vám pomohou plně kojit Vaše miminko od jeho prvních dnů. Dobrý začátek je pro dlouhodobé a bezproblémové kojení často rozhodující. Doporučení v ebooku Vám usnadní počátek kojení a pomůže Vám vyhnout se kojícím mýtům a problémům s kojením, které Vás mohou v prvních dnech kojení i později potkat. Získejte zdarma důležité informace, bez kterých se při kojení neobejdete.